fotografia reklamowa

img

Sesje dziecięce należą do moich ulubionych. To cudne uniesienie chwytać w rękach nowe istnienie i mieć warunki udokumentować te drogie pierwsze momenty.

Na sesję z noworodkiem zapraszam w pierwszych 19 dobach istnienia bobasa. Najważniejszym momentem na uchwycenie kruchości także słodyczy tego dzieciaczka jest okres pomiędzy 5 a 14 dniem życia. Wtedy też maluszek ma najskrytszy objęcia morfeusza, a jego ciałko mieszczący się cały czas bardzo plastyczne, dzięki czemu możliwe jest komponowanie go w kondycjach podobnych , które władał w brzuchu u mamy. Najwspanialsze fotografie wynikają podczas ciemnego snu noworodka. Dlatego też ważne jest ,ażeby w dawkę możliwości rodzice ekspresowo zdecydowała się na taką sesję. Zachęcam do skontaktowania się ze mną jeszcze przed planowanym terminem porodu. To dostarcza możliwość spokojnego omówienia sesji, Waszych czekań a moich propozycji.

Sesja noworodkowa odbywa się w moim przytulnym atelier, które ma miejsce w prawidłowo przyrządzone, docieplone i doświetlone. Najlepszym czasem na pstrykanie zdjęć noworodków jest moment, kiedy są w największym stopniu senne, nażarte natomiast zrelaksowane. Zazwyczaj zaczynam sesję około 10.00 o brzasku. Dla waszego dzieciaczka przygotowałam wiele rekwizytów foto, pokłady cierpliwości i czułości. W dniu sesji noworodkowej nie załatwiam innych sesji, faktycznie żeby móc wygospodarować tak duża liczba frazeologizmu, ile potrzeba.

Sesja może trwać nieco pory (2-4 godz.), gdyż jej przebieg jest podyktowany aktywnością Dzidziusia. W sesji przewidziany jest czas na pasienie i utulenie, przytulenie a przewinięcie maluszka. Na sesję proszę o wzięcie smoczka dla maluszka, kocyka, pieluszek tetrowych i mleczka. Na położeniu znajduje się przewijak, wygodna sofa, poduszka do wychowania, do Waszej dyrektywy ma miejsce w też kuchnia i łazienka.

Top