fotografia dnia pracy pielęgniarki

img

Wszelkie nowonarodzone bobasy są różnorakie, każde jest wyjątkowe. Rodzice czekają na nie spośród obszernymi marzeniami, porządkami, stoją obok progu nowego życia z dzieckiem u boku. Mam przyjemność spotykać ich w tym charakterystycznym momencie w życiu, ergo ano bardzo cenię oferować im obszerne potencjał na moim pólku sesji noworodkowych. Zapraszam do zobaczenia, przed którym doborem buduję świeżo upieczonych rodzicieli. W mojej pinakoteki zdjęć noworodkowych dogonicie co niemiara dopasień, jakie w tym poście chciałam podzielić na kategorie, aby ułatwić Wam rodzicielom zaplanowanie Waszej indywidualnej sesji.

Te najprostsze, gdzie figa nie odchyla adnotacji od dziecka. Formujemy złożonym tłem, tkaninami aż do pokrywania noworodka. Zdjęcia są normalne, pozycje dziecka również. To bodaj w największym stopniu nieprzemijający bieg zdjęć, który nigdy nie wyjdzie spośród mody. W wersji dla dziewczynek czasami nie mogę sobie odmówić cienkiej opaseczki, która intensyfikuje jej urodę

Gdy tak przysiadłam nad moim dotychczasowym album, to mogłabym coraz długo aranżować kategorie dla tych dopasień, zastanawiać się, jakie lubię w najwyższym stopniu, aliści prawda jest taka, że czar tkwi w gamy a spośród radością tą różnorodność eksploruje, bezustannie poszukując nowych akcesoriów, tkanin, pojemniczków. Jeszcze więcej moich najświeższych dopasień możecie odszukać TUTAJ.

Top