formy fotografii

img

Przy użyciu ostatnie 4 lata pracy fantazjowałam o dogodnym łóżku do zdjęć ciążowych, ciążowych natomiast dziecinnych. Ostatecznie matek na tyle dużo powierzchni, że może tędy sterczeć na co dzień i ubierać się w kolorowe narzuty natomiast poduszki dopasowane aż do niniejszych kontekst. Odrobina klimatu boho aż do najść rodzinnych natomiast dużo puchowych tkanin oraz poduszek.

NATOMIAST obecnie rzecz, na którą ja sam jeden nadzwyczaj jak mucha w smole oczekiwałam. Wizualizowałam ją se po nocach a planowałam postawienia półek, szuflad, oświetlenia. Szafa na akcesoria do sesji zdjęciowych. Bezdenna, jaskrawa i pojemna. Każda szufladka jest już wypełniona po kanty ubrankami dla noworodków, niemowląt, sukienkami dla dziewczyn natomiast kieckami ciążowymi. Pomieściło się tam także nie jedno łóżeczko i misa, tkaninki, owijki, wianki i wszelkie ciasne akcesoria aż do sesji noworodkowych natomiast dziecięcych. I jak na miejsce dokąd jest dozwolone się wyniuchać jak w domu przystało, maci tędy sympatyczny kącik kawowy, w jakim zawsze oczekuje aromatyczna kawa, herbata i cokolwiek słodkiego dla coraz lepszej atmosfery:) I szafkeczka niżej mieszczący się całkowita przykładowych produktów fotograficznych, które możecie zamowić po Waszej sesji zdjęciowej.

Studio implikuje się w Warszawie, na spokojnym Gocławiu, w sąsiedztwie urokliwego jeziorka Balaton, z pięknie zagospodarowaną zielenią a placami balang. Podobieństwo parku a kafeterii ponad samą wodą niesie w ciągu sobą dodatkową beneficjum. W czasie sesji noworodkowych, w jakich uczestniczy kilkuletni braciszek lub siostrzyczka, staje się doskonałym położeniem na przechadzka, kiedy dokonamy już dopasienia rodzinne natomiast potrzebujemy chwili ciszy aby zapewnić maleństwu wygodne dryg snu i pozowania :) NATOMIAST na wiosnę przymierzymy się do sesji plenerowych tuż za rogiem. Gdy Wam się podoba moja dziewicza miejscówka? Zapraszam Was do śledzenia mojego instagrama, dokąd w relacjach akcentuję wiele filmików i zdjęć z bieżącego wystroju.

Top